Takeda ve světě

Sídlo společnosti Takeda 

Budova Takeda Midosuji, sídlo společnosti Takeda Pharmaceutical Company, městská část Chuo-ku, Ósaka, Japonsko

Jako největší farmaceutická společnost v Japonsku a jeden z předních světových lídrů v oboru si Takeda klade za cíl využívat nejnovější poznatky v medicíně, a zlepšovat tak zdravotní stav pacientů na celém světě. Takeda působí ve více než 70 zemích světa a její pozice je obzvláště silná v Asii, Severní Americe, Evropě a na nových rychle rostoucích trzích, jako je Latinská Amerika, Rusko a státy SNS a Čína. Farmaceutické produkty společnosti Takeda jsou uváděny na trhy v přibližně 100 zemích světa (spadají sem i partnerství v rámci aliančního marketingu).
 
Celosvětově zaujímá Takeda 12. místo v prodeji léků na předpis, 14. místo v zemích BRIC (Brazílie, Rusko, Indie a Čína) a 18. místo v Evropě. 
 
Takeda se v rámci své činnosti aktivně zapojuje do léčby metabolických onemocnění, gastroenterologických, onkologických a kardiovaskulárních chorob, onemocnění centrálního nervového systému, zánětlivých onemocnění, poruch imunity a léčby bolesti.

 
Zaměřuje se jak na penetraci širokého portfolia svých produktů, tak na rychlý růst tržeb z nových výrobků na mnoha trzích, jakož i na stabilní pokrok v oblasti svých vysoce konkurenceschopných léků v posledních fázích výzkumu a vývoje.
 
Chcete-li si prohlédnout nejnovější výroční zprávu společnosti Takeda Pharmaceutical Company, klikněte zde.

Další informace o společnosti Takeda jsou k dispozici na webových stránkách www.takeda.com.

Reference:

[1] Výroční zpráva společnosti Takeda Pharmaceutical Company za rok 2015

 

 

Historie společnosti Takeda

Historie společnosti Takeda Global

Nahoru

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie dle podmínek zde.

Takeda Pharma