O nás

  
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. je plně vlastněná dceřiná společnost největší japonské farmaceutické firmy, která je s více než 30 000 zaměstnanci v 70 zemích světa celosvětovým lídrem v oboru. 

Naším cílem je zasadit se o lepší zdraví lidí na celém světě prostřednictvím inovací v medicíně. Jsme hrdí na naše 230leté dědictví, které je zakořeněno v hodnotách „takedaismu“, jimiž jsou integrita, čestnost, upřímnost a vytrvalost.

Důvěru si chceme získat tím, že tyto principy neustále uplatňujeme a že jsou pro nás zájmy pacienta vždy na prvním místě. Jakožto organizace, pro kterou jsou naše hodnoty a orientace na zákazníka naprosto zásadní, usilujeme o to být aktivní a prvotřídní farmaceutickou společností.

Naším cílem je vynikat v oblastech s náročnými a dosud nenaplněnými lékařskými potřebami, jako je onkologie a gastroenterologie. V každém z těchto oborů jsme si vytyčili „Vizi 2020“ spočívající v tom, že pacientům v České republice umožníme přístup k novým inovativním lékům.

Společnost Takeda právě zahajuje další fázi ve svém směřování stát se aktivním poskytovatelem specializované péče a prostřednictvím inovativních přístupů ve výše zmíněných oblastech chceme umožnit svým pacientům kvalitnější péči a pevnější zdraví.

 

Historie společnosti Takeda

Historie společnosti Takeda Global

Nahoru

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie dle podmínek zde.

Takeda Pharma